La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1246 Culés

konto usunięte

8

Dla wątpiących


konto usunięte

7

@mr_robot Wzór Hajty użyty?

0

@mr_robot Ale ja nadal watpie i nie widze nic co by moglo zmieic moje zdanie :) To ze generuje wiecej niz zarabia ok wierze ale nie ze on sam 300mln generuje :)

15

@VenoM Zapewne się bardzo zdziwisz ale kluby raczej doskonale zdają sobie sprawę jak szacować ewentualne przychody wynikające z umowy z danym zawodnikiem. No chyba że uważasz, że w klubach obracających setkami milionów euro pracują sami ignoranci...

3

@Azi No patrząc na to ile klub jest zadluzony mozna miec watpliwosci i uzasadnione podejerzenia odnosnie tych ignoranow w klubie.

konto usunięte

0

@Hasszz A skąd wiesz, że każde zadłużenie jest z góry złe? Jesteś ekonomicznym ekspertem?

konto usunięte

0

@Hasszz Nie za bardzo rozumiem tę wypowiedź

0

@mr_robot Nie jestem. Dlatego czekam na dane ktore pokaża mi że messi zarabia tyle dla klubu. Nie zobacze ich bo ich nie ma i nie bedzie. Np arugment z koszulkami ze 80% z nich sprzedaje sie mesiego. Oczywiscie gdyby nie bylo mesiego koszulek by sie mniej sprzedalo ale raczej wiekszsc z tych 80% by kupilo kszulke innego pilkarza barcelony.
To juz nie te czasy 10 lat wstecz gdy caly swiat opanowal mesianizm.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?