La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1400 Culés

3

Gdybym był nowym prezydentem to w takim czysto złośliwym chaamskim odwecie za przeciek el mundo wysłałbym prasie wssystkie zawyżone podpisane faktury, kontrakty, klauzule i premię z podkreślonym na czerwono nazwiskiem każdej osoby za nie odpowiadającej z poprzedniego zarządu. Podałbym naprzykład nazwisko idioty/idiotów którzy wynegocjowali 222mln klauzuli neymara

11

@jakub1906 a potem grzecznie byś zapłacił każdemu z nich odszkodowanie w setkach tysięcy, 200iq

1

@busquets5 jak Kuba Bogu...

4

@busquets5 Busi ostatnio w formie to i potężna kontra na komentarz wyszła.

4

@jakub1906 A wiesz, że na kwotę klauzuli musi wyrazić zgodę piłkarz? Może Ney nie zgodził się na większą?

0

@jakub1906 Ale ale to była imo dobra klauzula patrząc na to, ze piłkarz tez ma sporo do powiedzenia

0

@marcin62 patrząc na to że Cristiano i jamesy i reszta Realu miała już wtedy klauzule grubo powyżej 500 to raczej marnie to zostało wynegocjowane

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?