La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 679 Culés

konto usunięte

20

Mimo wszystko robi wrażenie... Wielu piłkarzy w swoich najlepszych sezonach nie potrafi wykręcić takich liczb, a Ronaldo to robi na luziku w wieku 36 lat... A to dopiero połowa sezonu.


2

@Yosemite Wykorzystuje doświadczenie które zebral przez te 15 lat.Wie gdzie ma się ustawić i strzela brameczki.

3

@Yosemite Co by o Kriszcziano nie mówić to gość jest niezniszczalny. Ale taki Ibra jeszcze starszy i też daje redę.

konto usunięte

9

@Yosemite gratulacje dla niego nigdy go nie lubiłem ale faktem jest że jest kapitalnym piłkarzem.Jednakże ostatnio coraz częściej słyszę argumenty że on jest lepszy od Leo bo ma więcej goli i zdobył ME z reprezentacja.W suchych statach tak to wyglada a jak jest naprawdę wiemy że Leo jest lepszy jeśli chodzi o całość gry.Ale szacun dla CR7 bo mu się należy po prostu

konto usunięte

4

@Mixtape @Azi On mnie bardziej wkurzał jak grał w Realu z wiadomych przyczyn. Teraz to już tylko podziw. Będzie mega dziura i pustka, jak zakończy karierę razem z Messim.

8

@Yosemite zdecydowanie drugi najlepszy piłkarz w historii. Nie lubię go, ale szanuje

0

@Yosemite wszyscy się tu śmiali dziś z Ronaldo jak strzelał te 2 bramki, ale kurde u nas w kadrze karnych gwaizdy za 100k nie strzelają, a Griezmann w tym sezonie 2x z 3m na pusta nie trafił. Ten drugi gol to jednak mega ciężki byl

2

@Yosemite To fakt :/
Jakoś tak dziwnie się robi jak sobie człowiek pomyśli że za kilka sezonów ich zabraknie. Niby pamiętam doskonale czasy przed Leo i CR ale teraz to się wydaje jakieś takie dziwne. Jakby to od zawsze była rywalizacja między dwoma.

4

@Mixtape Nawet w suchych statystykach nie jest lepszy niż Messi, bo to wyrównany poziom, a w kreacji Argentyńczyk wyrazie góruje.

4

@Mixtape Podobne mam rozumowanie. Dużo ludzi jednak tego nie dostrzega i gadają bzdury. Nie zmienia to faktu że Ronaldo znajduje się zaraz po Messim. Szacun dla niego, że był ktoś w stanie się do niego zbliżyć.

4

@matelkoveb do messiego to mozna maradone przyrownac a nie cr7

konto usunięte

2

@Azi Będzie smutno, fakt. Nie lubię Ronaldo. Przede wszystkim za jego beznadziejne "cieszynki"po golach, za jego udawanie i wymuszanie karnego.
Ale jego rywalizacja z Messim była pasjonująca. Będzie tego brakować.
Młodzi ludzie dadzą radę, oni nie mają prawdziwych idoli. Komputer, to podstawa. Nie ma sentymentów.

1

@Mixtape Jak ma nie miec wiecej goli jak ma ponad 150 spotkan wiecej.Srednia goli i asyst Messi leje go na glowe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?