La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1354 Culés

0

Chyba lepiej przegrać jeden mecz 9-0, niż 9 po 1-0. Tak samo, lepiej strzelić samobója, zrobić karnego i wylecieć z boiska w jednym meczu, który i tak był przegrany, niż rozłożyć to na kilka spotkań, przez co można stracić o wiele więcej punktów. Najważniejsze, to żeby się tylko chłop nie załamał, szybko wyrzucić z pamięci i grać dalej swoje.

konto usunięte

2

@mrboom Myślę, że spokojnie się po tym podniesie, gorzej jakby miał świadomość, że to co zrobił miało bezpośredni wpływ na rezultat spotkania :)

1

@mrboom Lepiej też przegrać z Bayernem raz 8-2, niż co roku przegrywać po 3-0, 4-0.

1

@kamilop akurat tu słabe porównanie, bo na to samo wychodzi :)

2

@mrboom tutaj chodzi ze przegrywamy co roku właśnie po 3 czy 4:0 a i 8:2 wpadło przy okazji

0

@mrboom dla mnie tam czeerwa nie powinno być. Przecież napastnik nurkował lepiej niż suarez za dobrych czasów

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?