La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1256 Culés

3

Obejrzałem skrót meczu Inter - Juve i moim zdaniem:
1. Karny - wrzutka Bernardeschiego była i tak zepsuta (poleciała za linię) i jeżeli podczas takich sytuacji jest faul w polu karnym to nie powinno być karnego, ale jedynie możliwość dania kartki faulującemu. Karny powinien być za nieprzepisowe zepsucie sytuacji rywalom we własnym polu karnym, tu akcja i tak się kończyła, bo wrzutka w kosmos poleciała.
2. Drugi gol CR, instynkt przewidywania zachowania rywala przez CR, panika Bastoniego przy nabiegającym Ronaldo (a mógł wybić) i nieporozumienie w defensywie gotowe. Bramka przyjemna dla oka, bo takie omijanie zawodników jest fajne.
3. Gol Interu - no błąd dziadzia, ale Gigi spokojnie może grać jeszcze rok jako rezerwowy i pokusić się o pobicie rekordu meczów (Del Piero).
4. Demiral, uratowanie przed utratą gola po błędzie Bentancoura - 7:20 na filmiku. Ten obrońca, jeśli ominą go kontuzje (na razie różnie bywa) będzie kocurem, twardziel z Turcji. Warto odnotować, że to Vidal odebrał piłkę Bentncourowi i podał strzelającemu Sanchezowi.
5. Fajny zawodnik w dalszym ciągu z tego....Alexisa Sancheza.

konto usunięte

0

@puyol_presidend5
Ad.1 Karny bez dwóch zdań, przepisy mówią jasno faul w polu karnym= rzut karny piłka mogła by być nawet w rękach Buffona jeśli sfaulował w polu karnym to nie ma wątpliwości a na powtorcw widać gołym okiem że był faul chociaż Cuadrado też dodał od siebie.Gol słuszny i nawet 90% fanów Interu tak powie w przeciwieństwie do La rambli.
Ad.2 Instynkt Ronaldo oczywiście zgadzam się, ale bardziej wina też zachowania Bramkarza nie ostrzegł i zbyt daleko wyszedł .
Ad.3 Buffon zawinił ,ale potem się zrekompensował z nawiązką . Ogólnie się zgadzam.
Ad.4 Pirlo miał jaja żeby go wystawić na tak mecz po dłuższej przerwie od gry i to w parze z De Lightem gdzie mało razy grali . Na początku meczu głupi faul k kartka, a jednak pokazał klasę i ta boska interwencja gdzie obronił za Buffona strzał (takie sytuacje budują piłkarzy męntalnie) . Póki co zapowiada się że Juventus będzie miał najlepszych środkowych obrońców w top 5 lig którzy gonię zastąpią Bonnuciego i Chieliniego .
5. W tym meczu kluczową postać Interu który napsuł mnóstwo krwi Juventusowi ,ale ogólnie jego pobyt w Interze średnio udany Inter chce go wymienić z Romą za 36 letniego Edina Dzeko. Ogolnie to jest taka wartością dla Interu jak Coutinho dla Barcelony.

konto usunięte

0

@puyol_presidend5 Oglądałem caly mecz i do teraz nwm jak Inter tego nie wygrał. Coś na wzór Portugalia Francja .Inter kontrolował mecz to mało powiedziane . Pełna dominacja a wynik zaklina mocno rzeczywistość .

0

@puyol_presidend5 jeden z najbardziej ewidentnyxh karnych, a Ty piszesz, że nie powinno być....

0

@FCB24 Po prostu uważam, że przepisy powinny być inne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?