- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 656 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 656 Culés
0
Real jest w takiej czarnej dupie, że nasze problemy przy tym co ich czeka przez najbliższe lata to pikuś. My mamy trenera, młodych zawodników z których można praktycznie cała 11 złożyć i którzy nie kopią się po czole, niedługo będzie nowy ogarnięty prezydent i teraz wszystko będzie wracało do normy. Oni mają sytuację jak u nas jakieś 3 lata temu, czyli zdziadziały skład, beton na ławce, praktycznie tylko dwóch młodych zawodników na poziomie i problemy finansowe (tu podobnie do nas). Serio, współczuję.
0
@kuz Ter Stegen Dest Araujo Mingueza Firpo De jong Puig Pedri Dembele Fati i Braitwaite spokojnie by top 4 wywalczyli
0
@kuz Gorzej jak za chwilę trzeba będzie tych młodych sprzedawać żeby klub miał na bieżące wydatki.
0
@kuz Kogo u nich liczysz jako spoko młodych? Mądjego i Walwerde?
0
@mr_robot Tak, a o kimś zapomniałem?
0
@kuz
A tam, wystarczy ze przyjdzie trener a nie klaskacz i zaczną grać dobrze. Piłkarzy maja klasowych :) Bądźmy szczerzy Rodrygo, Vinicius to duże talenty, jak nie bardzo duże a jak one się maja rozwijać przy klaskaczu który daje wskazówki pobiegnij i wrzuć na chaos.
2
@ObiektywnyKibic121 Rodrygo ma jeszcze szansę na rozwój, ale Vini ma tylko szybkość. Zero techniki, wykończenia, nic. Każdy ma swoje zdanie a według mojego jest to max zawodnik na średniaka ligowego.