La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1786 Culés

10

Ja lubie marzyć, kto mi tego zabroni ? Wierze ze jestesmy w stanie przejsc PSG, a pozniej wszystko jest mozliwe . Lm jest mega nieobliczalna, My w tym momencie mamy wahania formy, czyli rozgrywki dlugo falowe odpadają, tutaj w LM po pierwsze dyspozycja dnia, jak trafisz dzien konia moze zawazyc o dwumeczu, masz 180 minut, strzelisz bramke na wyjezdzie mozesz sie bronic, cokolwiek, jest tyle możliwości ze łatwiej wbrew pozorom o nieapodzianke, nie jestrsmy faworytani kompletnie, w mediach glosno sie o tym mowi czyli w koncu zadnwgo balonika nie ma, mozemy - nie musimy, poukladac gre obronną- to jest podstawa- ja widze cien szamsy, WIERZE - nie pompuje zadnego balonika, dlatego pilka jest piekna- pozwala marzyć, a ja marze i marzyć bede i basta, Visca El Barca !

2

@haryveb944 ależ oczywiście że mamy szansę, niektórzy zbyt demonizuja paryżan. Moim zdaniem w tym dwumeczu nie ma faworyta i na dzień dzisiejszy szansę oceniam 50/50.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?