La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 813 Culés

8

Ogólnie to widać, że Koeman ma zamysł - bo całkiem fajnie to chodzi momentami. Widać duża chemię między Albą, Griezmannem, Messim, Pedrim, De Jongiem i Busim. Tylko właściwie przez to nie mamy prawego skrzydła - o ile Roberto w grze na jeden kontakt i w ogólnym zrozumieniu się z wyżej wymienionymi zawodnikami da radę o tyle Dembele/Trincao na tym prawym skrzydle wyglądają jakby grali pierwszy raz w tej drużynie. Brakuje czasem prawej strony, Dembele ma tam większe lub mniejsze przebłyski, może się tam odnajdzie jeszcze, bo oprócz tych wylewów w defensywie to z przodu naprawdę jest kim grać.
Tak jak pisałem ostatnio - jeśli Barcelona się ogarnie z tyłu i będzie grała bez takich 'wielbłądów' to naprawdę możemy przy odrobinie szczęścia walczyć ze wszystkimi.

Tylko tyle i aż tyle - postawić na nogi defensywę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?