- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 713 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 713 Culés
21
Nawet jak odpadniemy z tym PSG ale po walce takiej jak wczoraj będę zadowolony.
9
@Coutinho007 Ja tylko oczekuję dania z siebie wszystko w starciu z PSG. Jeżeli to wszystko nie starczy, to jestem w stanie to zaakceptować, mając świadomość, że jeździli na dupie i zostawili serducho na boisku. Nie jesteśmy faworytem tego dwumeczu. Oby tylko nie przeszli obok tych spotkań i się nie skompromitowali jak z Bayernem na przykład.
0
@Coutinho007 Gwarantuje, że nie będziesz zadowolony po porażce :D, każdy tak mówi, ale prawda jest taka, że nikt nie będzie zbyt szcześliwy z porażki, przynajmniej taka opinia moja :D
2
@Barcza223 No to zależy czego oczekujesz od Barcy przed danym meczem. Chyba nie oczekujesz, że przewalcujemy PSG? To oni są faworytem do awansu.
2
@Yosemite Owszem, nic nie oczekuje i tak jak wy, chciałbym zobaczyć walkę, ale gdybyśmy faktycznie byli w tym spotakniu dobrzy, ale nie skuteczni, to jednak byłaby duża frustracja po porażce :D
0
@Coutinho007 po takiej walce jak wczoraj to my nie odpadniemy, tylko awansujemy. Tylko że jak takiemu Albie czy Busquetsowi psycha siądzie po pierwszym przedryblowaniu przez Mbappe lub Neymara, to nie będzie czego zbierać.
1
@Barcza223 Ale nie będe tak wkurzony jak po ostatnich latach frajerstwa.
0
@PatrychoO Chyba już lepiej u nich pod względem mentalnym.
1
@Yosemite Jedynie co mnie w miarę jeszcze trzyma w przeświadczeniu, że nie bedzie aż tak źle to jest to, że PSG też ma swoje problemy.