La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1420 Culés

22

Śmieszkują chłopaki. Dani prowadzi w ankiecie :)



14

@PatrychoO porównywanie ich to brak szacunku dla Alvesa. Marcelo był super, był zdecydowanie najlepszym LO w ostatniej dekadzie, ale Alves to inna półka.

konto usunięte

17

@FCB24 Dokładnie. Marcelo był genialny w swoim prime, ale Alves to był zupełnie inny level. Dla mnie najlepszy prawy obrońca w historii.

konto usunięte

0

@PatrychoO Jak dla mnie czysto piłkarsko to Marcelo zjada Alvesa.

1

@FCB24 porównywanie ich jest jak najbardziej na miejscu i pisanie że to brak szacunku dla Alvesa jest zwykłym idiotyzmem.
Co nie zmienia faktu że Alves>Marcelo, ale spokojnie można ich obok siebie zestawiać.

0

@Bobo25 to Twoje zdanie. Dla mnie to sa dwie zupełnie rózne półki. To tak jakby porównać Xavi do Modricia. Chorwat super, no ale jednak trochę słabo przy nim by wyglądąl

1

@FCB24no i kolejny przykład Xavi i Modric jak najbardziej para do porównania.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?