- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1595 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1595 Culés
21
Z okazji 29. urodzin życzę Neymarowi zostania legendą Paris Saint-Germain. Niech w swoim ukochanym paryskim klubie zostanie zapamiętany na zawsze.
0
@VamosRakieta szkoda że odszedł z Barcy . Jak był ney Barca miała najlepszy atak w historii
1
@VamosRakieta brakuje * - niech tylko tej legendy nie zbuduje w meczu z nami :D
3
@VamosRakieta Zastanawia mnie to, czy można zostać legendą danego klubu wygrywając z nim jedynie Ligę i czasami puchar krajowy, jeśli już przed Twoim przyjściem ten klub regularnie sięgał po te tytuły.
1
@VamosRakieta a zmenil operatora komorki, po przyjedzie do Paryza. Macie kontakt, drogie rozmowy, czy raczej komunikator? A on czeka bys Ty zadzwonil , by troche oszczedzic, bo masz pakiet wykupiony?
0
@Colon on dzwoni. W końcu go stać.
0
@MarcelNJ11 nikt mu nie kazał.
0
@avanes zobaczymy ;)
0
@TheNekro94 kibice PSG ocenią po latach sami.
0
@VamosRakieta no ale mówię że szkoda że odszedł mieliśmy najlepszy atak w Historii
0
@TheNekro94 zazwyczaj jak się tak zachowujemy to później ten przeciwny klub zamyka nam usta uważajcie xD
0
@MarcelNJ11 szkoda, to prawda.
1
@NaFazieHitman my w tym meczu nic nie musimy. To na PSG spoczywa presja.
1
@VamosRakieta wiem tylko często jak się śmiejemy z realu na przykład to później przegrywamy mecz pycha kroczy przed upadkiem martwię się, żeby nas nie zniszczyli i nie zrobili marszu po puchar, na szczęście nie są w szczytowej formie, a my się rozkręcamy to daje jednak nadzieje ;)
0
@TheNekro94 Można bo PSG to młody klub, niby tytułami nie odstają dzięki wyrównanej lidze ale też bez szejka nie mieli okresów hegemonii a pewnie za przez wiele lat ten okres niesłusznie będzie się kojarzył z Neymarem.