La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1188 Culés

0

Może CR7 swój prime time miał gorszy od Ronaldinho czy Maradony ale Portugalczyk jako jedny z Messim potrafili zachować genialną formę strzelecką praktycznie przez cała swoją karierę dlatego ta dwójka dla mnie jest najlepsza w historii a nie Ronaldinho, Maradony czy inne Pele którzy mieli epizody krótsze czy dłuższe

Także najlepszego dla Cristiano, oglądanie z nim El Classico i Leo dodawała zawsze więcej smaczku i zwiększało rywalizacje

1

@Herato Ronaldinho został bardziej zapamiętany za swój styl gry niż za osiągnięcia

1

@Herato Z Ronaldinho jest trochę inna historia, to był zawodnik o niespotykanym talencie, ale nie wykorzystał w pełni swojego potencjału bo grał przede wszystkim dla własnej radości i nie stawiał tego na pierwszym miejscu w życiu, nie był takim rzemieślnikiem jak np. Ronaldo, który zostanie 8 godzin po treningu, żeby ćwiczyć, on się zawijał na willę, odpalał grilla i schodziło się 20 osób na imprezę. Tak czy inaczej uważam, że był jednym z najbardziej utalentowanych piłkarzy w historii, miał niewiarygodne wręcz umiejętności i wyczucie piłki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?