La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1105 Culés

konto usunięte

9

W Hejt Parku z Andrzejem Iwanem padło pytanie o Mirka Okońskiego mojego idola z dzieciństwa. Andrzej fajnje odpowiedział że Okoń byłby idolem na każdym stadionie świata gdziekolwiek by grał. W Poznaniu chodziło się na Okonia a w drugiej kolejności na Kolejorza. Oglądając miłość kibiców Napoli do Diego bardzo przypomniało mi sytuację z Okoński. Iwan oszczędził Mirka i nie powiedział tego dlaczego jego kariera nie była taka jak Bońka. Po prostu Okoński miał te same wady co Iwan i alkohol oraz hazard były w pewnym momencie ponad jego karierą. A mówimy o najlepszym obcokrajowcu Bundesligi i drugim najlepszym piłkarzu tej ligi. W czasach gdy Niemcy byli wicemistrzami świata. Garrincha, Best, Maradona, Okoński to byli piłkarze którzy kochali piłkę przy nodze fenomenalni dryblerzy. To byli piłkarze których kochały tłumy i co ciekawe piłkarze którzy mieli bardzo podobne wady. Być może by zostać wspaniałym dryblerem trzeba było mieć ten luz zarówno na boisku jak i po za nim. Messi to inna bajka ale on jest z innej planety.

1

@Janiama Oglądałem i wpisałem sobie jego nazwisko w Google. Znalazłem taki oto filmik pokazujący, co potrafił.
https://sport.interia.pl/raporty/raport-ms-rosja-2018/orzel-wszech-czasow/video,vId,2505893

konto usunięte

3

@Witekk10 jak masz chwilę czasu to wpisz sobie na YouTube Okoński. Tam jest kilkuminutowy film z Grecji i trochę widać co potrafił. Chociaż już wtedy był po przejściach :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?