- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1860 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
154
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1860 Culés
2
Przeżyjmy to jeszcze raz. Wczoraj widziałem 10 minut roasta i jakiś tandetny skrót. Dzisiaj znalazłem już całość.
- Pierwsze 5 minut było ok, bo Skiba po prostu zapowiadał gości, ale jak wszedł pierwszy, nie wytrzymałem.
- Sprawdzałem tak mniej więcej każdego, aż 51:30 jak jakiś tępak udaje, że próbuje udawać, że wbija pobić Marcina.
- Słuchać się go nie da więc od razu warto przewinąć do 57:20, bo nasz bohater dostaje strzała od jakiejś góry mięsa, która przyszła z Bonusem.
- Następnie roast utrzymuje poziom i warto przewinąć do mojego ulubionego momentu, czyli 1:45:45, to był jedyny tekst na tym roaście, który mnie rozśmieszył
- mówię na serio jak macie 3 minuty to przewińcie sobie do podanych momentów bo tam przynajmniej mamy głupotę z cringem a nie sam cringe
1
@koziar ostatni dobry roast to był Podsiadły u Wojewódzkiego.
2
@baczmus Podsiadło wypadł wybitnie, natomiast warto podkreślić, że występ napisał mu zawodowy komik. Ci na tym roaście powyższym przynajmniej sami pisali sobie teksty i ,,repertuar".Mi tam podobał się najbardziej Giza obok Dawida.
0
@koziar Wiem, wiem :) Giza też klasa sama w sobie.
Teraz gdy jest "roast" znanej osoby to takie zaproszone osoby uważają (moim zdaniem), że rzucenie bluzgu czy robię Ci to i to z matką jest WYŻYNĄ HUMORU. Nie ma miejsca na inteligentny żart w którym inne osoby chwilę pomyślą i skojarzą fakty i będzie "damn. jak mu pocisnął". Mało w tym sarkazmu (a o dobry sarkazm też ciężko) i wbijanie szpileczek po szpileczce. No ale, może niedługo pojawi się coś ciekawego :D jest jakaś osoba, która zapowiadała swój roast?