La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1919 Culés

konto usunięte

1

Ile według Was premii za podpis zgarną latem poniżsi wolni zawodnicy:
-Depay
-Garcia
-Aguero

Bez względu na to, gdzie finalnie wylądują (chociaż przyszłość dwóch pierwszych jest już raczej znana). Moje typy to: Depay - 5-7mln, Garcia - 2-3mln, Aguero - 7-10 (chyba, że trafiłby do Azji / USA to może więcej).

3

@LuisSalvano po 20/30 mln na łeb mi się wydaje mogą wołać

0

@LuisSalvano
cos koło tego myśle, napewno nie więcej.

0

@LuisSalvano po co nowi mamy Nazario :P

1

@NaFazieHitman Myślę, że Aguero i Depay na pewno. Garcia może troszkę mniej ale też z dychę na bank

1

@LuisSalvano Eric García nie powinien nic. Jest naszym wychowankiem, odszedł z klubu, który go wyszkolił i teraz chce wrócić, więc tutaj nie powinno być mowy o żadnej premii.

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

0

@BarcaInfo To też racja, słuszna uwaga.

konto usunięte

0

@NaFazieHitman 20-30? Ojj stary, nie wierzę, aby tak się stało. 30 baniek to nie wiem, czy nawet Ney obecnie by gdzieś w Europie dostał. Wydaje mi się, że jestem bliższy poprawnej odpowiedzi, aczkolwiek nie twierdzę, że na pewno się mylisz. Zobaczymy latem, aczkolwiek rozstrzał pomiędzy moimi i Twoimi typami jest ogromy :D

0

@LuisSalvano neymar 30 by nie dostał? xD dali by mu i 100

konto usunięte

0

@Transu96 Kto? Może PSG, ale z PSG do PSG nie trafi. Mówię z resztą o obecnej sytuacji finansowej klubów.

Komentarz usunięty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?