La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1758 Culés

13

Nie wiem o czym myślał Bartomeu dając 4 letnie kontrakty takim piłkarzom jak Braitwhite czy Pjanić. Jeden 29 na karku w dodatku przeciętny kopacz, drugi 30 lat, najlepsze lata już ma za sobą, jakiś dom spokojnej starości tu chciał zrobić ten człowiek.

konto usunięte

2

@MesQueUnClub_87 On już był myślami po za klubem, zastanawiał się jak tylko bardziej wpierdolić przyszłego prezydenta

2

@MesQueUnClub_87 "Nie wiem o czym myślał Bartomeu" tutaj to zdanie mogłoby się skończyć :D

2

@MesQueUnClub_87 "Nie wiem o czym myślał Bartomeu"
Co Bartomeu w ogóle myślał?

2

@ksobi @Jakchcesz @macio_944 Skoro się znalazł w takim miejscu, na takim stanowisku to myślę, że głupi nie jest, jednak uważam, że był prezydentem bez wyobraźni, do tego upartym, który pyta innych o zdanie, ale i tak zawsze stawia na swoim, bardziej, niż o klub dbał o własną pozycję, wiele rzeczy na pokaz, wiele kłamstw, aż w końcu zwaliła się na niego lawina tego wszystkiego co naważył.

1

@MesQueUnClub_87 Braithwaite dostał stosunkowo niski kontrakt, poza tym miał zostać szybko sprzedany. A wiadomo, im krótszy kontrakt tym więcej kombinowania ze strony innych klubów.

Pjanic na papierze miał być gwarantem jakości. W dodatku było zainteresowanie Chelsea czy PSG. Stąd i pozycja negocjacyjna lepsza.

Poza tym jest jeszcze jeden ważny aspekt. Amortyzacja transferu. Na dwuletnie umowie amortyzacja Pjanica kosztuje 30M. Na czteroletniej tylko 15M. A to akurat bardzo ważny aspekt.

0

@cat_r37 Tak, tylko kilka rzeczy mi się tutaj ze sobą gryzie, zatrudnili duńczyka z myślą o tym, żeby szybko go sprzedać, nie długo po tym okazuje się, że nie możemy go nikim zastąpić bo mamy dno finansowe, przecież na bieżąco mają wgląd w konta klubu i nie mogła ich zaskoczyć ta sytuacja.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?