- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1571 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
9
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1571 Culés
3
Oglądając wiadomości mam wielką nadzieję że PIS-owi nie uda się wprowadzić podatku od reklam bo niestety możemy podążyć drogą Węgier i w Polsce naprawdę nie zostanie zbyt wiele wolnych mediów.
3
@Kgorecki2500 zupełnie jakbyśmy mieli wolne media xd
0
@Dalhi TVN, Onet, WP. Trochę tego jest.
2
@Kgorecki2500 xd
To że to się wpisuje w Twój światopogląd to jeszcze nie znaczy że można je nazwać wolnymi.
To co podałeś też wali propagandą tylko w nieco innym kierunku niż obecnie tvp pis.
0
@Dalhi Ja mam świadomość że one nie są w 100% obiektywne i lekko stronnicze, choć dla mnie są jak najbardziej rzetelne i mówią prawdę, aczkolwiek różnica jest taka że są w rękach prywatnych. Natomiast media rządowe nie dość że naokrągło puszczają pro PIS-owską propagandę, to jeszcze dostają ogromne dotacje z podatków wszystkich Polaków.
0
@Kgorecki2500 tylko polsat oglądam. Amen
0
@Dalhi Co rozumiesz przez wolne media? Przecież zawsze jest jakiś szef i dziennikarz polsatu nie będzie atakował solorza.
0
@Gall wolne w sensie niezelażne politycznie, takie gdzie redaktor głôwny nie będzie propagandzistą zajmujācym się polaryzacją społeczeństwa. Takich Kurskich, Węglarczyków czy Michników jest cały zastęp i to oni stojā za treściami publokowanymi na wspomnianych tu kanałach informacyjnych.
Utopijna wizja, dlatego między innymi nie śledzę z reguły mediów głównego nurtu i raczej skupiam się na sprawach które mnie bardziej interesują niż polityka i zajmuje się własnymi zainteresowaniami.
0
@Dalhi No ale zobacz jak skręcił Polsat gdy stery przejęła gawryluk, gdyby nie spięcia z Solorzem to mogli by pisowi rękę podać a to tylko jedna osoba.