- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1638 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1638 Culés
1
Myślicie że uda obalić się ten rząd?
3
@Katalończyk 99 Na pewno nie przed 2023.
1
@Katalończyk 99 obalić ten rząd może tylko on sam a dokładniej wszystko zależne jest od Gowina bo jeśli przekona swoich posłów do odejścia z koalicji to mamy przyspieszone wybory. Problem jest taki, że PIS te wybory wygra, ale bez możliwości koalicyjnych (przynajmniej tak się wydaje, chyba, że Hołownia wszystkich robi w jajo i udaje zmianę swoich poglądów) i będzie dalszy burdel bo rządy mniejszościowe raczej nie wchodzą w grę.
0
@chosenone rozumiem , dzięki za wyjaśnienie :)
0
@chosenone tylko kto z partii Gowina zrezygnuje z dwóch lat rządzenia? Oni dobrze wiedza że to jest ich ostatnia szansa na bycie w rządzie i się będą tego trzymać do końca kadencji albo i dłużej
1
@rafik300010 myślę, że im się lampa trochę zapala, że mogą zatonąć razem z PISem a jeśli będą lawirować mogą trafić do następnego rządu. Nie zapominajmy, że tacy ludzie jak Jarek czy Ziobro są zdolni do wszystkiego i jeśli wydarzyłaby się jakaś tragedia Gowin nie chciałby być z nimi kojarzony, a sytuacja w Polsce wygląda coraz bardziej ekstremistycznie i to może skończyć się jakimiś ostrymi reakcjami.
0
@chosenone tylko pamiętaj, że Gowin już zmienił strony. Gdzie by mógł trafić po 8 latach w PO i 8 latach w PiS. Oni zdają sobie sprawę, że w następnych wyborach ich może nie być w sejmie bo inaczej już by odeszli. Polityka jest gorsza od narkotyków