La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1344 Culés

6

Brak powrotu maturzystów do szkół to skandal. Już w zeszłym roku prawie co 3 maturzysta nie zdał egzaminu, teraz idziemy na co drugiego.

konto usunięte

5

@barcelonaLM Ja to się zastanawiam nad studentami, wśród których sam z resztą jestem. Tu dopiero jest parodia. Zajęcia terenowe polegające na przeglądaniu zdjęć przed kompem, sprawozdania z ćwiczeń na maszynach, których nikt na oczy nie widział itp...

10

@barcelonaLM Jak ktoś chce dobrze maturę napisać to sam śmiało się nauczy, bo zawsze w szkole było za mało informacji. A jak ktoś matury nie zdaje to jest po prostu tępy, bo 30% to strzelając bym uzbierał.

3

@Zoker Sami potrafią się nauczyć tylko najlepsi, a oni stanowią co najwyżej 10% wszystkich maturzystów. W ogóle po co w takim razie liceum skoro można się nauczyć samemu?

konto usunięte

0

@barcelonaLM Ja nadal obstawiam, że w marcu maturzyści i pewnie cała podstawówka wrócą.

konto usunięte

1

@Zoker To akurat fakt. Kiedyś odpaliłem sobie maturę z włoskiego, znając może 3 słowa w tym języku i zaliczyłem na ponad 50% :D

4

@barcelonaLM Liceum OGÓLNOKSZTAŁCĄCE jest po to żeby naprowadzić Cię na dany kierunek, pomóc Ci wybrać, co będziesz w życiu robił, a także pomóc Ci przygotować się do matury, która jest potrzebna by dostać się na studia. I co to za bzdura, że tylko najlepsi się potrafią sami uczyć? Tylko 10% uczniów potrafi wyjąć książkę, poszukać informacji w internecie, spróbować rozwiązywać samodzielnie zadania czy ćwiczyć dane umiejętności? Ci, co nie zdają to przez całe LO się opierdzielają. Od razu uprzedzam, że LO nie spełniają swojej roli należycie.

konto usunięte

0

@barcelonaLM żeby nie zdać matury trzeba się mocno postarać, wybacz ale to egzamin mocno śmieszny.

0

@Mat_Cat Zgadzam się, ale jak widzisz dla wielu jednak jest to trudne. Dlatego dalszy brak szkoły tylko zwiększa ich szanse na niezdanie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?