- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1459 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1459 Culés
1
Dla Pana Roberta gratulacje, ale dla Bayernu nigdy
2
@MiloszFCB1899 Współczuję Bayernowi zatem, Miłosz ich nie miłuje :/
0
@MiloszFCB1899 Ty zazdrośniku :D
1
@Jakchcesz przyszły teść jest za Bayernem, więc cieszę się jak im czasami ktoś utrze nosa :D
0
@MiloszFCB1899 I tym kimś nie bedzie Barca ;)
0
@Coutinho007 na ten moment oczywiście że nie, ale zawsze warto czekać, nic więcej nam nie pozostało w tej chwili ;)
0
@MiloszFCB1899 Jeszczs troche poczekamy ;]
0
@Coutinho007 no cóż pozostaje nadzieja że w szkółce mamy więcej diamentów pokroju Araujo, w przeciwnym wypadku szykują się kruche lata.Z drugiej strony jak dostaliśmy 4;1 z Realem też myślałem że nadejdą takie czasy a każdy z nas wie jak bardzo to bylo błędne myślenie ;)
0
@MiloszFCB1899 Przyszedł genialny trener i było grnialne pokolenie z Argentyńskim geniuszem, pożegnali również wypalonych piłkarzy i tych zbędnych i na swoją modłe zbudował drużyne Guardiola, wyciskając maxa z Leo, Iniesty, Xaviego, Pedro itd. Obecnie nie ma takiego pokolenia i takiego trenera z całym szacunkiem do Ronalda.
0
@Coutinho007 co by się nie działo to Vamos Barca i oby w dobrym kierunku, pozdro ;)