La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 951 Culés

0

Wczoraj tutaj czytałem, że Thiem to będzie największy tenisista po erze w Wielkiej trójki Nadal-Federer-Djoko a dziś go już nie ma w AO. Ależ lubię jak specjaliści z LR są weryfikowani przez rzeczywistość :)

1

@bartekvisca no tak jeden zly turniej przekreśla wszystko

konto usunięte

3

@bartekvisca jeden turniej o czymś świadczy?
Robisz to samo co ludzie z których sie śmiejesz tylko w 2 stronę

0

@D10SLEO no jeden wygrany mecz sprawił, że będzie legendą :)

0

@bartekvisca Tak, Będzie wielkim tenisistą. Pozdro.

0

@D10SLEO To nie jest tylko jeden zły turniej.

0

@bartekvisca od paru lat Thiem jest numerem 2 na nawierzchni ziemnej - i właściwie jak tylko Nadal i Djoko zakończyli karierę, to Thiem byłby głównym faworytem do wygrywania RG.

Jednakże trudno jeszcze wyrokować co będzie, bo są Medvedev i Zverev oraz Tsitsipas (choć Grek mniej regularny) i na hardzie czy trawie to już różnie może być. Może w ogóle nie będzie takiej dominacji w następnych latach.

Wciaż też nie wiadomo kiedy BIG3 skończą kariery - i może się ktos nowy pojawi.

Thiem nie jest też taki młody - w tym roku skończy 28 lat.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?