La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1562 Culés

21

Zajebiście, że i dzisiaj, i w rewanżu nie będziemy grać jako faworyt. To PSG, finalista poprzedniej edycji musi, my tylko możemy. Nasi młodzi zawodnicy będą lepiej grać bez presji.
Dzisiaj oczekuję walki. Jeśli przegramy po walce, nie będę miał problemu. Wiele będzie zależeć od dyspozycji De Jonga. Jeśli będzie grał tak jak w styczniu, powinniśmy zdominować środek pola. I pamiętajmy, że to my mamy w swoich szeregach najlepszego piłkarza w historii. Ponadto, PSG powinno zostawiać trochę miejsca na skrzydle dla Dembele. Niech sobie Francuz dzisiaj trochę pobiega. Na tego drugiego Francuza po przeciwnej stronie barykady trzeba uważać, ale jeśli zagramy na pełnym skupieniu w obronie, będzie dobrze.

1

@VamosRakieta liczę bardzo na komara, ze zrobi karuzele obrońcom psg

0

@VamosRakieta Raczej odpadniemy, ale biorąc pod uwagę sezon przejściowy nie wyciągałbym radykalnych wniosków. Na ten moment PSG to rywal dla Barcelony poza zasięgiem, dziś będziemy zmuszeni do gry kontrą bo rywale zdominują środek pola, zagęszczając środek pola tworzą się przestrzenie na skrzydle być może dynamiczny Griezmann zrobi na nich różnice.

2

@VamosRakieta jak zwykle w punkt.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?