La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1046 Culés

konto usunięte

1

Powiem wam że jak patrzę na ten skład PSG na dziś to nie wiem jak wy, ale ja się najbardziej obawiam Mauricio Pochettino. W sumie patrząc na ich jedenastkę to nic specjalnego, ale Totenhamem był jeszcze gorszy a doszedł do Finału LM z nimi .

Mimo że nic wielkiego nie osiągnął to patrząc na to jakimi ekipami dysponował to uważam że to wybitny trener .

0

@Thomas99PL Tottenham miał lepsza kadrę niż ta powołana na dzisiejszy mecz. Bez wątpienia

konto usunięte

0

@FCB24 Mocno bym polemizował , może poza linią napadu . Tu się zgodzę .

0

@Thomas99PL w ataku Kane i Son, lepsi niż Mbappe, Neymara i Di Maria nie licze bo nie grają dziś. Pomoc: Eriksen i Alli w swoim prime, oni w swoim prime mieliby miejsce w kazdej druzynie swiata+ Sissokho, który grał wtedy bardzo dobry sezon. Obrona też na papierze Kogutów wyglądała lepiej niż obecna PSG, może Marquinhos by miał miejsce u Totków wtedy. Oczywiscie to moja opinia tylko

konto usunięte

0

@Thomas99PL w tej edycji ligi mistrzów kiedy Totki doszły do finału pod wodzą Pochettino, zlaliśmy ich na wyjeździe 2-4 w fazie grupowej, szkoda że później odpadliśmy frajersko z Liverpoolem, uważam że byliśmy wtedy najbliżej wygrania LM...

konto usunięte

1

@barney21 To akurat oczywisty fakt . Wystarczyło przejść Liverpool i możliwym przeciwnik to byłby Ajax/Totenhamem wedle mnie byłby tylko zwykłą formalnością .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?