La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1608 Culés

konto usunięte

22

Ze stoickim spokojem czekam na dzisiejszy mecz. Barcelona jest w tym sezonie zespołem który ma pod górkę z mocnymi rywalami. Nie boję się o grę naszej obrony ani tym bardziej o pojedynki biegowe Busquetsa z Mbappe. Sami doskonale widzimy gdzie ta drużyna ma swoje minusy i nagle one z dnia na dzień nie znikną. PSG możemy pokonać ale też możemy dostać w papę. Pamiętajmy też że jest mecz rewanżowy gdzie również nie będzie kibiców. Chciałbym przeżyć fajne emocje z dobrą grą Pedriego Griezmanna Dembele i bardzo dobrą grą Messiegi. Jak to się zdarzy to będzie przyjemny wynik i na to liczę. Tylko tyle albo aż tyle

9

@Janiama liczę na to, ze dembele zrobi Karuzele obrońcom Psg

0

@KacperVEB Ja liczę że właśnie nie będzie biegał w kółko. Tylko swoje dryblingi i akcję przełoży na jakieś liczby i nie mówię tu o stratach :)

0

@Janiama Ja uwazam ze mamy obowiazek dzis wygrać. Nie oszukujmy się ale potężne Nimes czy inni kelnerzy mogli się przeciwstawić PSG. U nich w pomocy nie licząc wracjacego po kontuzji Verattiego to jest taka rzeźnia że masakra.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?