La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1090 Culés

1

A ja nie jestem zaskoczony dzisiejszym wynikiem ani trochę. Jest trochę wyższy niż przewidywalem bo obstawialem tak 1:3 .
A dlaczego? Powodów jest wiele :
- obecna drużyna nie ma absolutnie żadnej mentalnośći zwyciezcy
- nasz pressing nie funkcjonuje
- nie mamy prawdziwego lidera w zespole
- kontuzje
- średnia kadra
- najwazniejsi piłkarze zawodzą z lepszymi rywalami czy marnują dogodne sytuacje ( Messi , Griezmann , Dembele , De Jong , Alba , Pique )

Ale są także jakieś plusy . Wszyscy cisneli beke z Braithwaite'a a on w krotkim czasie bral udzial w czterech groznych akcjach naszego zespołu, w dwóch oddając strzały.
I mam nadzieję ze Koeman wyciągnie jakieś wnioski że piłkarzy po kontuzji nie wystawia siena takie mecze , bo dziś Pique a w szczególności Dest poprostu zawiódł.

Z LM juz odpadlismy , z Pucharu zaraz odpadniemy , trzeba.skupic sie na Lidze .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?