La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1198 Culés

0

nie ma sensu wskazywanie winnych. Ten rak zaczął się na dobre od ostatniej wygranej w Lidze Mistrzów i żre Barcelonę nieprzerwanie. Rządy Bartomeu będą jeszcze trochę odbijały się czkawką. Dzisiaj nie ma mniej winnych, bardziej winnych, każdy grał tak samo beznadziejnie i nikt nie zasługuje na wyróżnienie ani pozytywne ani negatywne. Może z wyjątkiem zmienników, którzy trochę poprawili widok, ale generalnie weszli kiedy już wszystko było rozstrzygnięte.

W rewanżu gramy o brak blamażu, nie ma najmniejszych szans na awans. Koeman spokojnie może zacząć z dwoma defensywnymi pomocnikami. A temu Busquetsowi to odpuście, bo naprawdę na tę chwilę nie ma nikogo lepszego na jego pozycję, nie ważne jak słaby jest. Pjanic to jest mem piłkarza, a Frankie wygląda tam jeszcze gorzej niż SB.

Były lata tłuste, gdzie się kibiców narobiło, to teraz będą lata chude i zobaczymy kto z nami dalej pozostanie. W takim miejscu jesteśmy już od grubo ponad roku i jeszcze długo będziemy, trzeba się przyzwyczaić, bo nie ma pieniędzy żeby to zmienić. Barca w historii wielokrotnie była już w takim położeniu i zawsze podnosiła się i wracała, ale to trwało.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?