- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1707 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
160
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1707 Culés
7
Proszę o chwilę uwagi.
Przestańmy latać z głową w chmurach, na prawdę.
Wynik? Dla mnie to żadne blamaż tylko pewne zwycięstwo lepszej, dojrzalszej i w innym etapie drużyny.
1-4 to pewne zwycięstwo które oby nastawiło nas do zmian a nie do jakiś ambicji odrobienie tego na paryskiej ziemi.
Barcelona potrzebuję rewolucji, gruntownej przebudowy, wymiany kręgosłupa - tego co powinno przyjść po Liverpoolu.
Módlmy się, żeby wrócili kibice i jakiś hajs wpadł do kieszeni bo trzeba się wziąć za parę rzeczy.
Jestem przekonany, że Koeman ma plan, pomysł i sporą część wykonawców.
1. Porażka zbawieniem!
Myślę realistyczne, trzeba powoli zmieniać kręgosłup bo to jest sedno ( tak samo jak w organiźmie człowieka) gdy już kręgosłup Ci siada i operację nie pomagają to nic z tym nie zrobisz.
Trzeba wymienić, zastąpić trzon który przeszedł drogę od Berlina przez Rzym, Liverpool, Lizbonę i w końcu Paryż bo to tam powinna skończyć się przygoda Pique, Alby, Busquetsa i Messiego.
Nie są to żądni winowajcy tego meczu, po prostu są to kluczowe postacie, które wszystko wygrały, widziały i przegrały z tych Panów już nie wyciągniemy energii, planu, pomysłu na nową Barcelonę... Barcelonę, która ma młodzież, trenera z dobrym sztabem, asystentem, przygotowaniem fizycznym i doświadczeniem.
Oby od weekendu zaczęło się ogrywanie Barcy B, graczy z potencjałem i tych którzy mogą potencjalnie zastąpić kręgosłup.
2. Stare demony
Nie uczymy się na błędach, popełniamy wciąż te same, skoro trzeci trener dostaje wyjaśnienie jak na tacy i to każdy coraz wcześniej to musisz wiedzieć, że coś się dzieje!
Błędy taktyczne to jedno, ale indywidualnie to wygląda słabo i to mnie martwi. Chociaż jakby nie patrzeć traciliśmy bramki tak jak zakładaliśmy przed meczem, najwidoczniej nie da się z tym nic zrobić gdy kolejni ludzie nie umieją wpłynąć na zawodników, którzy powinni być kluczowi.
3. Perspektywa i nie smuć się kibicu!
Odetchniemy, uśmiechnijmy się i dajmy pracować naszej kadrze trenerskiej, w marcu będziemy bez szans na żaden tytuł, kluczowi gracze będą mogli szykować się do euro i copa Amarica, młodzi muszą wykorzystać ten czas i się pokazać.
Oby Koeman wykorzystał liczbę meczów do wymyślenia nowych pomysłów taktycznych a piłkarze wykorzystali ten czas na regenerację głowy i nóg bo przed nami dwa sezony które będą tak popalrane jak obecny, mamy dużą szansę przygotować się do następnego sezonu w odpowiedni sposób.
Kończąc już, dobrze, że nasze nadzieje zostały stłumione w zarodku, kondycyjnie nie byliśmy w stanie grać na tym poziomie cały czas, sporo musi się zmienić i przeobrazić, ale spokójnie! Zaraz przyjdzie prezydent, Ansu wróci do gry i przynajmniej popatrzymy na młodzież więcej, oby nadeszły zmiany i trzymaj się La Ramblo!
0
@jeyx77x 1-4 na Camp Nou, to nie blamaż. Aż mi się Zidane przypomniał, przegrana z Alcoyano, to nie jest wsstyd. TO zdecydowanie jest blamaż mimo całej sytuacji kadrowej, finansowej i instytucjonalnej
1
@jeyx77x jesCze ktoś mądry musi się za to wszystko wziąć i może będzie.tak jak napisałeś. Piona
0
@jeyx77x Nie no 1-4 na Camp Nou to tylko przegrany mecz. Nie tłumaczmy sobie wszystkiego sezonem przejściowym, bo to jest śmieszne.
Roma, Tottenham, Ajax, Lyon, w poprzednich sezonach Atletico, to przykłady drużyn, które pokazały, ze nawet bez piłkarskich tuzów można osiągnąć dużo, a przede wszystkim nie skompromitować się.
Każdy zespół ma jakieś problemy, każdy dręczy ten trudny sezon.
Przecież na papierze skład PSG absolutnie nie powinien budzić strachu, a my się z nimi KOMPROMITUJEMY.
Jak można mówić o planie trenera skoro każdy kolejny lepszy rywal nas po prostu rozgrywa na swoich zasadach.
0
@Beztroskii blamaż to był z Roma, Liverpoolem kiedy byliśmy drużyna z topu a nie gdy jesteśmy drużyną 10-30 w Europie
0
@jeyx77x Piękny post, brawo kolego za te mądre słowa, jakże teraz potrzebne.