La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1343 Culés

5

Nie zrozumiem, jakim cudem Koeman nie widział w swoim projekcie Suareza, a buduje go wokół potężnego Busquetsa. Jestem tak sfrustrowany przez tego gościa dzisiaj, że mam dość i nie mogę zasnąć, a rano do roboty.

3

@kuz ludzie, koeman nie miał nic do gadania

0

@Transu96 Koeman odstrzelił Suareza. Przecież to już od dawna wiadomo. Więc jeżeli chodzi o jaja to je ma, pytanie dlaczego nie odstawi Busquetsa? Bo to kapitan?

0

@kuz Panie kochany, ja gościa nie moge oglądać od co najmniej dwóch lat i myśląc o rewolucji w klubie to myślałem, że on poleci pierwszy. Gość nie ma niczego, ani szybkości, ani siły, ani nic... Suareza przyznam szczerze nie chciałem, ale myśląc, że klub w jego miejsce kogoś znajdzie jednak. A tu ani Suareza ani nawet grama napastnika. Nie mniej... szkoda szczempić ryja, walnij browar i idź spać bo rano trzea wstać!:D

2

@The Game 10 Walnalem 3 podczas meczu i czwartego po, zaraz chyba otworzę następnego. A już w weekend meczyk i Sergio w pierwszym składzie.

1

@kuz Koeman po przyjściu miał odgórnie powiedziane że Suarez odchodzi, kibice domagali się głów i Bartek je im dał... a nawet dopłacił

0

@Transu96 Koeman zadzwonił do Suareza i powiedział ze nie widzi go w swoim projekcie. Gdyby się uparł to by go nie sprzedali, sam Luis to potwierdził więc się nie kłoć. Nie mówię, że źle ze go oddali ale mogli dorzucić Busquetsa w pakiecie i ściągnąć kogoś na pivota. Kazdy by był lepszy od niego.

1

1

@kuz każdy by był lepszy od niego... święte słowa. Nie rozumiem obrońców Sergio... bo chyba nie znam żadnego klubu (nawet średniaka ligowego) w najlepszych ligach świata, który ma gorszego DM niż Barcelona. A uważam, że to w sumie najbardziej strategiczna pozycja w obecnym futbolu.

1

@kuz nie odpowiadasz.. pewnie zobaczyłeś jakiegoś mema na rambli w którym wielki zły koeman kazał suarezowi wyp.. czyż nie? ;x

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?