La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1944 Culés

4

Cyklicznie od kilku lat jedno i to samo . Ta banda nadaje się maksymalnie na lige Europy i średniaków ligi hiszpańskiej. Wstyd wstyd wstyd od lat. Kompromitacja na każdym możliwym poziomie.

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy . To koniec . Czasy Guardioli, Enrike ( tak można spolszczyć) NIE WROCA . Mam to szczescie ze z kazda kolejna taka kompromitacja to sobie uświadamiałem, z roku na rok wygasa nawet wiara w kibicu. Możecie sobie wsadzić miedzy mleczaki pieprzenie ze takie słowa nie powinny paść od kibica Barçy. Mogą... te są jeszcze delikatne . Możecie sie ludzic kolejnymi transferami widmo . Do poki Busquets bedzie chocieazby mieszkal w Barcelonie ... dopóty bedzie wstyd.

Sezon skonczylem . Nadzieja matka głupich... moja to Maria

2

@LukaszJ Dokładnie. Każdy mial być New Alvesem, New Iniestą, New Xavim itd... Póki co to Barcelona jest bardziej New Castle niż np De Jong New Xavim czy Dembele New Henrym :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?