La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1754 Culés

konto usunięte

53

Dembele znów się osrał. Flashbacki z meczu z Liverpoolem gdzie też marnował dogodną okazję w niezrozumiały sposób. Ten chłopak nigdy nie zagrał dobrze w ważnym meczu. Raz udanie wszedł z ławki przeciwko Realowi, ale to było chyba trzy lata temu. Może kiedyś startowali z Mbappe z podobnego poziomu, ale on rozwinął się niebotycznie, a Dembele to dalej wypierdek jak Vinicius. Trzy razy błyśnie z jakimś Betisem albo Elche i jest podnieta, a potem taka weryfikacja.

0

@Ratamahatta Po tej setce to myślałem, że wybuchne. Na całą chate zacząłem się drzeć i cisnąć go :D

konto usunięte

1

@Ratamahatta miałby o wiele lepsze statystyki, gdyby Barca miała napastnika i nie musiał oddawać połowy piłek Messiemu, który destabilizuje grę całej drużyny.

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tn.divine Mamy napastnika. Braithwaite'a :D

4

@tn.divine To nie Messi destabilizuje, a oni chcą, żeby wszystko za nich robił. Niedługo to Messi zacznie za obrońców odbierać piłki i jeszcze zacznie bronić karne i wykonywać piątki.

0

@tn.divine messi destabilizuje druzyne xd. Z betisem zaczal na lawce i miales swoja stabilizacje geniuszu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?