La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1583 Culés

0

Teraz można na chłodno podsumować ten mecz. Dno i 20 metrów mułu to łagodne podsumowanie. No, nic nie nauczyły klęski z Romą, Liverpoolem i Bayernem. W klubie w dalej grają zawodnicy, którzy nawet nie mają prawa grać w ligowych średniakach. Koeman sobie przestrzelił 2 kolana na wylot wystawiając zawodnika, który po, takiej przerwie nie miał prawa być nawet na ławce rezerwowych, a co dopiero grać. Bartomeu nie ma i na szczęście już nigdy nie będzie, ale ślady po jego rządach będą widoczne przez conajmniej kilka lat. Busquets z klubowej legendy staje się pośmiewiskiem na miarę Douglasa. Messi ma ten klub gdzieś, a jest dalej kapitanem, co prawda daje nam najwięcej, ale nie nadaje się na kapitana, bo kapitan to przywdzca. Lenglet? Nie wiadomo co w tym klubie dalej robi. Niech wraca do Sevilli, podobnie jak Griezmann do Atletico, ale wątpliwe, że te kluby chciały by ich powrotu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?