La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1558 Culés

0

Może to i lepiej że już po pierwszym meczu wszystko jasne. Nie ma się co łudzić przed rewanżem i żyć nadzieją, że tym razem to już na pewno się uda. Nawet jakby wczoraj wygrali 4-1, to przed starciem w Paryżu i tak większość by stawiała na PSG. Niestety kolejna kompromitacja, ale tym razem na wcześniejszym etapie i bez roztrwonienie konkretnej zaliczki, jakoś tak mniej boli chyba.

0

@mrboom Kurde o tym nie pomyślałem :D Szczerze nie zaskoczyło by mnie to, gdyby było odwrotnie i roztrwonili te 4-1 na swoją korzyść...

0

@mrboom Pamiętam jak parę lat temu dostaliśmy wpierdziel w pierwszym meczu od PSG i człowiek miał dokładnie to samo nastawienie. Zniechęcenie do oglądania rewanżu było na tyle silne, że sobie odpuściłem.. Do dziś żałuję że nie oglądałem najlepszej remontady w historii klubu, więc nie pierdziel pan że już wszystkio jest jasne.

0

@Mario96w co Ty porównujesz :)
Jeszcze gdyby rewanż był na CN to bym wierzył, ale teraz nie ma światełka w tunelu

0

@mrboom Skoro tak mówisz

0

@Mario96w wtedy na każdej pozycji u nas grali lepsi zawodnicy, a ci sami którzy teraz też grają jak Messi, Busi, Pique czy Alba byli w zdecydowanie lepszej formie...prawda, że w pierwszym meczu było 4:0, ale Barca jeszcze wtedy nie dostawała bęckow tak notorycznie jak teraz... ciężko znaleźć, że tak to nazwę, jakąkolwiek motywację, aby mieć nadzieję na choćby minimalne zwycięstwo, a co dopiero odwrócenie losów dwumeczu

0

@leomessi1710 Ja się nie bawię w analizowanie jaka jest szansa na odwrócenie losów dwumeczu, bo wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego że niewielka, natomiast nauczyłem się że dopóki piłka w grze to nie stawia się pewników.

0

@Mario96w dziwię się bardziej po prostu, że porównałeś to co jest teraz do sytuacji sprzed 4 lat...ja osobiście wtedy po 4:0 nie dowierzałem jak mogli tyle przegrać, ale w remontade wierzyłem, a teraz w sumie po cichu liczyłem na zwycięstwo, ale wysoka porażka nie jest zaskakująca, myślę że nie tylko ja tak mam.."piłka jest w grze cały czas", masz rację, ale tutaj trzeba cudu licząc, że wygramy na wyjeździe 0:4 czy choćby 1:4 i dogrywka

0

@leomessi1710 Hah ale dokładnie tak samo ludzie mówili te parę lat temu :D Też potrzeba było cudu.. Wciąż przegrywamy 4:1 kolego, a nie 10:0 żeby nie mieć jeszcze jakiejś cichej nadzieji.

0

@Mario96w 4 lata temu nasza obrona nie była dziurawa jak szwajcarski ser, Barca nie grała tak dramatycznie, w ataku Neymar, Suarez nie kopiący się jeszcze wtedy po czole, Iniesta, a obrona o której wspomniałem wcześniej grała zdecydowanie lepiej... naprawdę nie widzisz różnicy? Oczywiście jakąś minimalną nadzieje każdy kibic powinien mieć, ale to wszystko wygląda tak źle, iż wydaje się, że sami zawodnicy już stracili nadzieję tracąc 3 bramkę.. grają po prostu bez jaj od dłuższego czasu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?