- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1459 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1459 Culés
3
Po każdej takie porażce pojawiają tu podobne sprzeczne komentarze, więc może wypowiem zwoje zdanie.
Po pierwsze świetnie, że Koeman stawia na młodzież. Na obecnym etapie nie mamy szans z europejska czołówką, więc należy stawiać na rozwój i zdobywanie doświadczenia przez młodych obiecujących zawodników.
Po drugie musimy uzupełnić wiadome i widoczne gołym okiem braki, czyli stoper, zastępstwo dla Alby, piwot i dziewiątka. Jeśli nie załatwimy tego szkółką to niestety musimy poświęcić leciwych graczy, aby zdobyć jakiekolwiek środki na zakupy.
Po trzecie, najważniejsze, czyli styl gry. Od paru lat toczą się tutaj spory, czy obecny futbol są w stanie zdominować tylko drużyny gladiatorów, czy jest jeszcze miejsce na techniczną finezyjną grę. Moim zdaniem jest, ale pod pewnymi warunkami. Chcąc grać tiki takę, nie można jej pozorować, jak to się często u nas dzieje. Prawdziwa tiki taka polega na SZYBKOŚCI podań z pierwszej piłki i NIEUSTANNYM wychodzeniu na pozycje. Bez tego każda drużyna grająca szybką, bezpośrednią piłkę będzie potrafiła nas zdominować. Pamiętacie co zrobił Mourinho, jak zobaczył, że nie ma szans z tak grającą Barcą? Mógł odpowiedzieć jedynie agresją w grze, podburzaniem decyzji sędziowskich, gierkami psychologicznymi itp. Ja wierzę w nasz styl, ale na to potrzeba czasu i uzupełnienia składu brakującymi puzzlami oraz cierpliwości wobec trenera.