La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1183 Culés

11

Nie wiem czego się spodziewaliście, tracimy bramki w lidze z ogórkami to jak mieliśmy nie stracić z topem, już przed meczem powinniście być świadomi że w tym sezonie gramy co najwyżej o to, żeby się zakwalifikować do następnej LM + ew. puchar króla. Obrona jest jaka jest, a Koeman nie miał środków na jej przebudowę, takie są fakty. Wysypał się 1 z głównych motorów napędowych - Fati, a Griezmann czy Dembele zawodzili już wcześniej. Mimo wszystkich przeciwności losu, mogliśmy prowadzić 2:0, ale Dembele zrobił Dembele. Szkoda też akcji Griezmanna z Messim, ale raczej nie miał tam szans, bo dobrze go wyczyścili. Nie ma co srać ogniem, to co się dzieje teraz to zgliszcza po Bartomeu, a naprawa będzie bolesnym procesem, nie oczekujcie zmian jak za dotknięciem magicznej różdżki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?