La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1225 Culés

79

Griezmann po porażce z Athletic w finale Superpuchar Hiszpanii: "Źle broniliśmy, nie gadaliśmy do siebie i musimy to poprawić, to bardzo ważne szczegóły. Ktoś musi krzyczeć, bo czasem nikt tego nie robi, musimy nad tym pracować."

Griezmann do Pique gdy ten krzyczy i ustawienia zespół przy rzucie rożnym: "Nie krzycz na mnie." ;D

konto usunięte

0

@BarcaInfo ''narząd rozrodczy twojej starej'' XD

1

@BarcaInfo on nie ustawiał zespołu do bronienia, tylko krzyczał żeby przetrzymac piłkę.

1

@ZielonySzparag Obydwie kwestie są bardzo ważne.

1

@Wossi61FCB to prawda, ale Griezmann w wywiadzie miał zastrzeżenia do bronienia stałych fragmentów i słusznie, patrząc na bramkę Keana. A wtedy tez słyszałem jakieś krzyki po hiszpańsku, ale coś nie pomogło.

1

@BarcaInfo przestań bronić pique najgorszy z najgorszych

0

@ZielonySzparag Ter Stegen krzyczał do Messiego żeby ustawił się na linii. I szczerze mówiąc czy ostatecznie o to chodziło Marcowi, bo jakiejś większej zmiany w ustawieniu Leo nie zauważyłem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?