La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 733 Culés

0

Siedziałem w trakcie meczu cicho, ale widać było od połowy trzeciego seta, że Rafa nie jest w pełni zdrów, nie mówię, że kontuzja, ale widać było że coś mu dolega. Turniej wygra Medvedev, ale muszę pogratulować Stefanosowi, moje typy na ćwierćfinały sprawdziły się jedynie w 25% i to czyni tę dyscyplinę tak nieprzewidywalną. Rafa wróci na French Open i zgarnie 21 szlema, teraz niech dojdzie do pełni zdrowia.

0

@Barca_Big_Moment Rafa go miał na 3;0 ale zaczęły się błędy.A jak to bywa w tenisie jesli nie wygrywasz 3;0 to przegrywasz 3:2 :D

1

@Encore No mial go, powinien wtedy skonczyc, ale widac bylo, ze ten uraz plecow, z ktorym walczyl kilka dni przed turniejem, albo nie zostal do konca wyeliminowany albo sie odnowil. Wiek tez robi swoje - obecnie, Nadal musi konczyc mecze na szybkich kortach jak najwczesniej, bo pozniej fizycznie zaczyna odstawac. Bylo to widac np. w finale US Open przeciwko Medvevowi, ale wtedy mial prawie dwa lata mniej niz teraz. Taka natura tej gry, brawa dla Tsitsipasa - jakby nie kontuzja na RG, to pewnie mialby final za soba (chociaz z Nadalem by nie wygral), aczkolwiek chociaz trzymam teraz za niego kciuki, to Medvedev go pewnie odpali w polfinale. Turniej jest ulozony pod niego, na ulubionym typie nawierzchni, z Djoko i Nadalem od poczatku walczacymi z urazami - a teraz juz bez Nadala.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?