La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1113 Culés

5

Dziwię się, że były osoby które myślały, ze wygramy z PSG. Oczywiście sam miałem pewne nadzieje, ze względu na kontuzje Neymara i Di Marii ale w głębi duszy wiedziałem, że w tym roku nie mamy na co liczyć.
Bardzo szkoda sytuacji Dembele. Mogła psychologicznie inaczej ten mecz ustawić. Jeden mecz nie może decydować o tym czy Dembele jest świetnym czy słabym piłkarzem, jednak nie można już dłużej się łudzić, że nie da się na niego liczyć w takich meczach. Jego forma to jest zwyczajnie loteria i to do tego z niewielką szansą na sukces.

0

@prokofiew ja nie sądziłem, że wygramy, ale myślałem że jak już to przegramy 2-1, anie 4-1.

1

@Kgorecki2500 Ja się spodziewałem wszystkiego. Choć chyba nigdy się nie tak do końca nie dopuszcza takiego wyniku, szczególnie, że mówimy tu o Barcy na Camp Nou.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?