La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1754 Culés

0

Ciekawe co Valverde by wyciągnął z obecnej kadry :)

2

@SonBarcaGoku Retoryka niektórych jest taka, że mistrzostwo, półfinał LM jak nie finał i Puchar Króla...

1

@macio_944 i puchar Tymbarka :D

0

@MaziFCB Puchar Gampera i Katalonii też :)

2

@macio_944 Mistrzostwo z 16 pkt przewagą nad Atletico. PK po rozbiciu kogokolwiek w Finale 5-0. SPH wygrany z Bilbao 4-0 (dobrze znał ten zespół, bo trenował) Minimum Finał LM po ograniu w 1/8 PSG 4-0 w dwumeczu, później City rozbite 6-0 w dwumeczu, Bayern ograny w 1/2 2-0 w dwumeczu i Finał z Liverpoolem.

0

@SonBarcaGoku Gówno by wyciągnął, bo chyba mało kto pamięta Barcę pod koniec jego kadencji...paradoksalnie wywalili go po najlepszym, ale przegranym meczu w sezonie z AM.

0

@norbi77 Grali mega nudną piłkę, w sumie teraz jest niewielka różnica w jakości gry, a fakty są takie że na krajowym podwórku były puchary, a w 1/8 tez mu sie nie zdarzylo odpasc

0

@SonBarcaGoku Dostał by wpierdziel ale dopiero w następnej rundzie :)

1

@PatrykBarca Zawsze to lepiej w 1/4, więcej siana dla klubu i 2 meczyki do ogladania.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?