- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1089 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
12
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
21
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1089 Culés
0
Mnie to śmieszy ostatnio że po porażce znów krytyka jedynie na Lengleta .
Nie na Pique który zawalił bramke , nie na De Jonga który zawalił bramkę, nie na Desta który zawalił bramke , nie na Pedriego czy Dembele ktorzy nieistmieli cały mecz tylko ten Lenglet .
Znalazla sie ofiara po Rakiticu . Ciekawe kto bedzie nastepny po sprzedazy Lengleta .
4
@ShawnC Czy ja wiem.Hejt jest na każdego i słusznie bo zagrali padake jak zwykle w LM.
0
@ShawnC Po tamtym meczu się każdemu obrywa, najbardziej Busiemu, Pique i Lengletowi bo to już nie pierwszy raz kiedy razem znouwu mieli trzymać defensywe w rydzach a dali znowu sie wyprzedzać i omijać i brali udział w kolejnym gruzowaniu nas.
0
@Coutinho007 Ta, a co ciekawy to nie ich (Busi i Clement) błędy tym razzem pdowadziły do goli. W sumie jak znajdę moment, to zibaczę na goles z Romy, Live i Bayernu.
0
@ShawnC Hej...zaraz po golu na 1:1 obwiniałem najbardziej Pique :P
0
@Rewolucja123 Przy 1:0 Lenglet popełnił błąd i poszedł na raz jak Junior np, ale obwiniałem Pique i Lengleta za tą bramkę bo jeden z głową w chmurach, drugi poszedł na raz.. Nie wspomne o tym, że Pique łapał bez sensu Mbappe za koszulkę a i tak go nie zatrzymał. Czekam na powrot Araujo bo nie da się na tą obronę patrzeć.
0
@Coutinho007 @Rewolucja123 Najgorsze że było wiadomo że szybkosciowo tą obrona nie ma szans. Mnie zastanawia jakim ulomny tskrycnzke trzeba być aby wyjść wysoko obroną, zostawić przeciwnikowi tyle miejsca że plecami kiedy nie grasz pressingiem. Do tego dajesz przeciwnikowi rozgrywać swobodnie piłkę. Wystarczyłoby cofnąć obronę o 10m i nikogo by nie trzeba było ścigać. Do tego ostry atak na Verattiego z podwojeniem. I niech sobie grają rozgrywającym Gana czy Paredesem albo taktyka 1000 wrzutek....
1
@PatrykBarca My wysoko wyszliśmy obroną, grajac niskim Pressingiem a Busi, Lenglet i Pique to ślimaki, nawet Dest miał problemy dogonić Mbappe i był z nim sam na sam. Brakuje Araujo strasznie ale teraz to już nie ma znaczenia większego bo sie we Wtorek wyoisaliśmy z walki o trofea.
0
@Coutinho007 nie za wiele mógł zrobić bo nie dość że akcja w polu karnym to jeszcze fartownie dla Mbappe się ta piłka odbiła od jego nogi .