La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1072 Culés

12

Stoję jak głupi na myjni, a koleś przede mną od 20 minut pucuje szczotką Subaru. Końca nie widać. Najpierw felgi, potem trze pieczołowicie tą szczotką po blachach... Detailing w najlepszym wydaniu.

Edit:skończyła mu się kasa i odjeżdża do polowy opłukany.

konto usunięte

2

@Przemek2323 wzne ze Subaru ma.
A tak na powaznie...spalil bym sie zewstydu.Jeszcze zapewne ma gaz zamontowany:)

3

@SteuerFreiMoney Jego sprawa czym jeździ i na co...

konto usunięte

3

@BorzyKrzys ja tam wiem czy jego???Jak to jest np.Impreza ST i gosc robi to na gaz,to jako prezes Subaru bym mu to zabral i dozywotniego bana na Subaru dal.

1

@SteuerFreiMoney Nie kazdego stac na normalne paliwo.

konto usunięte

4

@lukaszbarca15 niestac na paliwo nie stac na auto proste.
Kup se auto ktore bedzie Cie stac zatankowac.

0

@SteuerFreiMoney Takie pierdy może głosić tylko typ z licznikiem w avku. Niech se nawet kosiarką jeździ, to nie twoja sprawa...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?