La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1835 Culés

1

Djokovic jest niemożliwy. Jesli jest skupiony tylko na grze w tenisa a nie na swoich "gierkach" psychologicznych to jest skałą ciezką do przejścia na twardych kortach. A zwłaszcza w Melbourne Park.

0

@budel17 chyba najlepszy zawodnik w historii tenisa jakiego oglądałem. Rafa jest mistrzem ale na mączce, Federer klasa ale tytułów trochę ostatnio brakuje a novak jest mega wszechstronny i bardzo mądrze grający

0

@Xxxbarca4ever Jak ma miec tytuly Roger jak jest kilka lat starszy od Rafy i Novaka.

0

@lukaszbarca15 wiek nie ma aż takiego znaczenia idąc tokiem twojego myślenia 20 latkowie powinni wygrywać wszytko po kolei....

0

@Xxxbarca4ever w wieku 20 paru lat nie ma znaczenia ale jak juz masz 38 czy 40 lat to ma tym bardziej ze jest to silowy sport.Z reszta zobaczymy gdzie bedzie Novak czy Rafa za 5 lat jak beda w wieku Rogera.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?