La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 843 Culés

konto usunięte

2

Lingard w West Hamie: 3 gole i 1 asysta w 4 spotkaniach.
Lingard w tym i poprzednim sezonie w barwach Manchesteru: 4 gole i 2 asysty w 43 spotkaniach.
To albo pokazuje poziom czołówki w Premier League, albo jak bardzo Anglikowi i Manchesterowi było nie po drodze.

1

@Khajio Srednio 45 minut na mecz gral, byl rezerwowym glownie - jednak cos w tym jest tez, ze zaufabie trenera robi cholernie duza roznice. Pomijam juz fakt, ze niektorzy gracze sa dobrzy, czy tam niezli, ale nie AZ TAK dobrzy. Stad, im lepiej gralo United, tym gorzej dla Lingarda. Taki Iago Aspas ma i spryt, i drybling, bronia go liczby... ale w Liverpoolu i Sevilli byl flopem. Dobry, a nawet bardzo dobry pilkarz z ponad setka goli w La Liga, ale prawdopodobnie glowa nie ta na klub z wyzszej polki. Wiele jest takich przykladow.

konto usunięte

1

@YoNoEntiendoNada Zagrał w 19 spotkań do 60 minuty, gdzie w West Hamie przytrafił mu się dopiero czwarty. Do tego uzbierał prawie 1700 minut więcej, zawierając w tym obfitujące w niezbyt wysoki poziom spotkania w Pucharze Ligi i Pucharze Anglii. Nawet jak był głównie rezerwowym, to miał wystarczająco dużo czasu na wykazanie się i dał całkowicie ciała. Sytuacja zaczyna wyglądać bardzo podobnie w przypadku Minamino, który nie do końca się sprawdził w Liverpoolu i w Southampton zaczyna sobie coraz to lepiej radzić. Wspominasz o zaufaniu przez trenera i masz w absolutną rację, ale bardziej bym obwiniał inny czynnik. Łatwiej też błyszczeć na tle lepiej gorszej jakościowo piłkarsko drużyny, niż w drużynie mającej gwiazdy i wiadomo dlaczego. Lingard jest wystarczająco dobry indywidualnie, by to on przewodził atakowi West Hamu, lecz zbyt słaby na przewodzenie ataku Manchesteru. Do tego tam może być sobą, podczas gdy w United raczej takiej swobody nie miał. Kto wie, w przyszłości może to być zawodnik za słaby na trzecie United, ale w sam raz na drugi West Ham, wszak umiejętności w dzisiejszych czasach nie są wszystkim.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?