- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1685 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
73
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Dari0G
25
@Karol145 Wiesz co? Kiedy tak czytam Twoje wpisy, kiedy to rozpaczliwie usiłujesz wmówić... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
draxidox
1
Konfederacji się stolik wywrócił i telefonu brak xDhttps://x.com/SzJadczak/status/206906344008624... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1685 Culés
0
Patrząc na terminarz, odnoszę wrażenie, że ten środowy mecz z Elche to będzie dla nas pocałunek śmierci. Chyba nie było bardziej niedogodnego terminu do rozegrania go. Ale z drugiej strony może to być mały motywator (o ile go wygramy). Bo porażka w tym meczu spowoduje, że "psycha siada" i nadzieją na jakiekolwiek puchary w tym sezonie pryśnie jak bańka mydlana.
Zapraszam do dyskusji.
1
@Ronmes Żadnych pucharów nie będzie z takim podejściem jak oni mieli dzisiaj, dobra już nie warto wracać bo człowiek się źle czuję
0
@Ronmes Ona prysła już po meczu z Sevillą w CDR i PSG w CL a dzisiaj tylko nas w tym utwierdzili fakcie, że to koniec sezonu....
0
@Ronmes Szkoda, że jakby była ta motywacja po wygranej z Elche to co z tego jak zaraz nie wygramy z Sevillą, Na puchar jakiś to już teraz można powiedzieć, że będzie 0.
0
@Kamiloza91
Kiedyś potrafiliśmy odrobić straty z nawiązką po przegranej 2:0 z Sevilla, ale to jednak było kiedyś. W tym sezonie mam wrażenie, że są za duże wahania formy u wszystkich zawodników. Dodatkowo zrobiliśmy "galaktyczne" transfery w najgorszym możliwym momencie, którego co prawda nikt nie mógł przewidzieć ale na chwilę obecną utrata wartości Griezmana czy Cou jest zdecydowanie większa niż byłaby gdyby nie pandemia.
0
@Ronmes Ja bardzo ubolewam z kontuzji Fatiego, on dawał znacznie więcej w ataku. Szkoda też Araujo z nim obrona była lepsza. Mam nadzieje, że w przyszłym sezonie Araujo w obronie będzie jednym z pierwszych wyborów tak jak Fati w ataku.
0
@Kamiloza91
Popatrz jakie nam się trafiły perełki ze szkółki, jest to jeden z niewielu powodów dających nadzieję na wielką Barcelonę w przyszłości.