La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1434 Culés

3

Po tej aferze latem z odejsciem Leo postanowilem milczec ale jakos jedna mysl nie opuszcza mi glowy. Mysle ze ewentualny transfer do PSG bylby nie fair w stosunku do nas po tej szopce z szejkiem i Neymarem. I kiedys Messi po prostu by powiedzial zeby media nie pierdzielily glupot i on nie ma zamiaru tam grac.
Teraz sprobuje popatrzec ze strony sportowej : Leo ma jakies 2-3 sezony na najwiekszych obrotach a wiec jesli odejdzie to bedzie jak loteria,albo jakis projekt wypali albo nie. Czy rownie dobrze nie byloby zostac w Barcelonie,oddawac sztafete Fatiemu i mlodym na murawie i w koncu odejsc tak jak Xavi czy Iniesta?
Nie wiem jak wy ale w glowie mi sie nie miesci ze jest prawdopodobienstwo tego ze pozegnamy najwiekszego pilkarza w historii w taki sposob. Totti ktory urodzil sie i powiesil korki z Romie w ktorej nie wygral nawet 5% tego co Leo dostal pelny stadion.

A na koniec cos co najbardziej nie daje mi spokoju: Czy ilosc tytulow ktore Messi zdobyl w FCB naprawde tak bardzo mu nie wystarczaja ze jak tylko druzyna potrzebuje 2-3 sezonow bez pucharow to bedac kapitanem od razu chce isc tam gdzie moze cos jeszcze zgarnac? Buffon cale zycie czekal na LM i nawet do Serie B polecial z Juve.
Rzeczywiscie co to za dorobek:
1X PIŁKARZ ROKU FIFA
6X ZWYCIĘZCA BALLON D'OR
3X UEFA BEST PLAYER IN EUROPE
20X KRÓL STRZELCÓW (wszystkie rozgrywki)
4X ZDOBYWCA LIGI MISTRZÓW
3X ZDOBYWCA SUPERPUCHARU UEFA
X10 MISTRZ HISZPANII
6X ZDOBYWCA PUCHARU HISZPANII
8X ZDOBYWCA SUPERPUCHARU HISZPANII

konto usunięte

1

@Volk Oczywiście, że powinien odejść. Porównujesz projekt PSG do naszego? My mamy długi na tyle że możemy być zmuszeni go oddać bez patrzenia na to co Messi chce a co nie. Poza tym nam do tytułów nie brakuje 2-3 sezonów i jak Messi chce coś wygrać jeszcze a na pewno chce to powinien odejść...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?