La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1561 Culés

4

Są tu jacyś fani Avengers?
Co sądzicie o kultowej scenie


wg mnie jedna z lepszych ukazująca siłę Hulka potem było już gorzej z Hulkiem...
Uwielbiam też tą scenę

Co sądzicie? :P

0

@LeoMessi1994 obie są fajne. Trochę nie rozumiem dlaczego później zdecydowali się zrobić Hulka-naukowca.

0

@LeoMessi1994 ta gdzie trzaska Loki'm jest świetna :D

2

@Kgorecki2500 też mnie to dziwi Hulk= brutalna siła ...Za bardzo poszli w Banera a za mało w Hulka tak samo zauważ że czym dalet tym Hulk częściej łomot dostawał, za mało rozwinęli postać i popsuli go...

1

@furiat25 jeszcze ten tekst puny God :D

0

@LeoMessi1994 Jak dla mnie najlepszy Hulk do tej pory, to ten z Thor: Ragnarok. Ciekawe co będzie z nim dalej, bo w formie Profesora Hulka ma wrócić w serialu She-Hulk.

0

@LeoMessi1994 Przemiana Hulka była nieunikniona. Jak długo Banner miał cierpieć i nie akcepotwać samego siebie? Dobra decyzja i niech zostanie że Banner i Hulk to jedność. Co do scen uwielbiam scenę z Lokim ta druga mi się nie podoba.

0

@LeoMessi1994 taka sama muzyczka jak przy przemianie Bannera w Hulka była przy wejściu Thora do Wakandy. Uwielbiam takie smaczki

1

@LeoMessi1994 Kultowa to jest jak Thor przybywa do Wakandy ;).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?