La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2002 Culés

konto usunięte

1

Werner jeszcze trochę i stanie się, jak już się nie stał, wrogiem publicznym numer jeden w całych piłkarskich Niemczech. Ja wiem, że trzeba na coś zrzucić swoją słabszą dyspozycję, ale niech chociaż przemyśli swoje wymówki.

5

@Khajio a co powiedział ?

konto usunięte

2

@Kgorecki2500 Bez przerwy zrzuca gorszy występ na różnicę pomiędzy Premier League i Bundesligą. Ja rozumiem, że takowa istnieje, ale usprawiedliwienie gorszej dyspozycji wzrostem obrońców i ich szybkością jest śmieszne. Na 50 najlepszych obrońców, wśród zawodników powyżej 190 centymetrów (dokładnie o zakres powyżej 190cm chodziło) jest gdzieś 23-27 na korzyść Premier League. Dane szybkościowe również są bardzo zbliżone do siebie. Dodatkowo jakiś czas temu popisał się tekstem, że słabszy występ był spowodowany niespotykanym w swojej karierze, przygotowaniem motorycznym rywali. Statystycy postanowili porównać liczby w pressingu, sprintach, przebiegniętych kilometrach, itd i wyszło im, że w Bundeslidze miał takie spotkania co dwa-trzy tygodnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?