La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1529 Culés

4

2 lata temu Markus Eisenbichler został mistrzem świata w skokach narciarskich. Na podium stanęli też Karl Geiger i Killian Peier. W taki sposób ten znakomity zawodnik leciał po złoto:


konto usunięte

1

@Chakalaka ciekawe czy zrobisz rocznicę 1 marca z tych samych mistrzostw.

1

@Chakalaka Czy Eisenbichler to zawodnik, który najbardziej Ci się podoba (chodzi o prezentowanie się czysto sportowe, nie twarzowe :D ) ?

konto usunięte

0

@Chakalaka dziękuję że udostępniłeś tą informację dla nas. To bardzo ważne dla nas że wiemy że niemiecki skoczek dwa lata temu wygrał mistrzostwo świata. Dziękuję

2

@MesQueUnClub96
Oczywiście, że tak. Pomimo zwycięstwa Kubackiego trzeba przyznać, że rezultat tamtych zawodów był niesprawiedliwy oraz wypaczony przez warunki atmosferyczne.

2

@Ojciec5tkidzieci Chyba to jest fan "Ajzenbiśli". Ostatnio twierdził nawet, że jakby nie odwołali Raw Air to Niemiec miałby największe szanse na jego wygranie.
Nie wiem na jakiej podstawie do tego doszedł :D

0

@Ojciec5tkidzieci
Jeśli chodzi o styl to Markus ustępuje kilku zawodnikom. Z drugiej strony jest jednak świetnym i bardzo sympatycznym skoczkiem, któremu życzę owocnej kariery.

konto usunięte

0

@Chakalaka no warunki były fatalne w obu seriach, Polacy też byli puszczeni w pierwszej serii na stracenie.

konto usunięte

1

@ShinobiQWE podobnie jak przewodniczący europejskiej partii ludowej Donald Tusk jest fanem pewnej 66-letniej Niemki.

0

@ShinobiQWE
Doszedłem do tego na podstawie uważnej analizy zawodników i skoczni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?