La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1511 Culés

0

Bayern ladnie gra. A naepsze jest to ze oni nie maja w klubie takiego kogos jak Messi czy Ronaldo ale maja druzyne/rodzine a nie Ronaldo czy Messi i zespol. Czekam juz z niecierpliwoscia az Messi odejdzie (z calym szacunkiem) i sprobuja wkoncu w Barsie zbudowac tez rodzine a nie pionkow od podawania do Leo "bo cos wymysli". Kolejny prezydent jak.bedzie chcial isc w uparte za Messi to bedzie idiotom. Nie oszukujmy sie ale kolejny prezydent probujacy zatrzymac Leo i budujac sklad wokol niego (34lata w czerwcu) bedzie idiota.

0

@Tomek54321 przeciez miales gry bez messiego chociazby z betisem i grali doslownie gowno takze po co takie brednie wypisywac

Ta druzyna bez messiego to zwykly przecietniak

1

@Tomek54321 Tak tak wiemy, Messi jest problemem Barcelony. To on stopuje Griezmanna i Dembele, przed strzelaniem, a pomoc przed kreowaniem XD

0

@sintesox napisalem to ? Bo jakos nie wydaje mi sie. Co mecz to to samo. "Podaj do Messiego" a pfzyjdzie wazny mecz to glowka na dol i spacerek

0

@amanter grali gowno. Bo mamy zespol wypalencow, emerytow, i zawodnikow nie pasujacych do tego klubu. Czyli wszystko i nic i taki kociol panoramiksa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?