La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 932 Culés

31

Śmiem twierdzić, iż Barcelona ponownie przyjęłaby 8 bramek nie tylko od Bayernu. Takie City też mogłoby zrobić z tej drużyny jesień średniowiecza. Śmiem również twierdzić, że Barcelona tych 2 bramek mogłaby w tym momencie nie strzelić patrząc na indolencję strzelecką z przodu, nawet jakby były sytuacje.

Absurd, wstyd i zażenowanie. Niemalże rok po takim upokorzeniu, skład prawie niezmieniony, a zamiennikiem jednej z ważniejszej pozycji jest Duńczyk wcześniej grający w Leganes czy Middlesbrough mający wartość rynkową 9 mln Euro.

Bartomeu to największy szkodnik jaki kiedykolwiek był w tym klubie. Kibice Laporcie powinni często o tym wspominać, żeby Bartomeu i Jego nieudolny zarząd surowo za to wszystko odpowiedzieli, nie można tego puścić płazem. Bo to głównie przez Nich jesteśmy śmiechem i memem we współczesnym futbolu.

konto usunięte

1

@macio_944 nie no mi się wydaję że nie przyjęłaby 8 bramek tylko więcej.

6

@xBoMBoWiECx Ano możliwe... i cholernie smutne i dołujące.

1

@macio_944 futbol się rozwija a Barcelona w tym rozwoju się zatrzymała 6/7 lat temu

konto usunięte

1

@macio_944
8 to w dwumeczu może by Lewy wpakował patrząc na nasza super obronę :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?