La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1510 Culés

1

Odpadniemy z PK i LM, do Atletico będzie 15 punktów straty a w meczach ligowych i tak będą grać Busquets, Lenglet, Pique. Smutne życie kibica Barcy, ktoś cały czas kłamie w oczy z sezonem przejściowym a tak na prawdę ciagle chwyta się brzytwy wystawiając starych amigosów bo boi się... No właśnie, czego się boi?

2

@kuz
Busquets, Lenglet, Pique, Alba, i reszta składu sprawili, ze ludzie obawiają się meczu u siebie z Elche :) Mam nadzieje ze zobaczę dzisiaj od 1 minuty Mingueze, Puiga, Trincao.

0

@kuz Myślę że wyników.On teraz już jest pod dużą presją.Każda wtopa leci na konto Koemana i wystawia według niego najlepszych zawodników.

0

@kuz A myślisz, że po każdym przegranym meczu z lepszą drużyną co ma powiedzieć. Przecież nie powie, że to jego wina, że złą taktyke obrał. Generalnie zauważyłem, że mówi co innego po wygranych z środkiem tabeli, a o sezonie przejściowym głównie wspomina po przegranych z górną półką.

0

@Encore To chyba jest niespełna rozumu, skoro ten skład przegrał ostatnie mecze a on nie wyciąga wniosków, ze cos tu jest nie tak jak powinno.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?